Home | Sitemap

Realitný maklér pre okres Trnava, Piešťany, Hlohovec

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu práce:
Trnava

Ponúkaný plat (brutto):
motivačné ohodnotenie

Termín nástupu:
ihneď

Druh pracovného pomeru:
živnosť/dohodou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- komplexné sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
- zabezpečovanie obhliadok a prezentácia nehnuteľností
- aktívna práca na rozširovaní portfólia nehnuteľností a akvizícia nových klientov
- zadávanie ponúk do databázy, aktualizácia ponúk
- príprava a prezentácia ponúk pre potenciálnych klientov
- uzatváranie zmlúv s klientmi
- odovzdávanie nehnuteľností

Iné výhody
- Práca pre stabilnú realitnú spoločnosť
- Dynamický a mladý kolektív
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Stále pracovné miesto
- Mobilný telefón, PC
- Interný právny poradca

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – základy, mierne pokročilý, pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý

Vodičský preukaz
B

Prax na pozícii/v oblasti:
prax v realitách nie je podmienkou

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
- Profesionálny, zodpovedný a cieľavedomý prístup k práci
- Znalosť obchodnej komunikácie s orientáciou na koncového klienta
- Prehľad o aktuálnom stave realitného trhu
- Zmysel pre spoluprácu, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, kreativita, samostatnosť

Informácie o výberovom konaní
- záujemcovia môžu posielať svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu max@maxxreality.sk na základe vyhodnotenia zaslaných materiálov sa uskutočnia osobné pohovory

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk

BÝVANIE - BIELY KOSTOL

  • VÝSTAVBA BYTOV A DOMOV.
  • ŠTÝLOVÉ DOSTUPNÉ BÝVANIE
  • REZERVUJTE UŽ TERAZ
  • KOMFORT NA JEDNOM MIESTE
  • LEN 3 MINÚTY OD TRNAVY!

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S DÔRAZOM NA DIZAJN A ÚŽITKOVOSŤ A ZÁROVEŇ REÁLNE DOSTUPNÝ "DOMOV" PRE VŠETKY KATEGÓRIE KLIENTOV viac »

+421 905 733 000
asistentka@maxxreality.sk