Home | Sitemap

Španielsko


Našou snahou nie je len pomôcť Vám pri hľadaní vhodného bývania či podnikania, ale i oddychu a investície aj mimo SR.

Španielsko je okrem príjemnej dovolenkovej destinácie aj dlhodobo vynikajúca investícia. Už niekoľko rokov pracujeme na tomto trhu a veľkú časť záujmu tvoria práve prázdninové nehnuteľnosti. Apartmány, radové domy či vily v blízkosti pláží a golfových ihrísk patria medzi najvyhľadávanejšie.

Aby ste si mohli vychutnať krásy Španielska, v ktoromkoľvek ročnom období, s neoceniteľnými výhodami akými sú príjemné podnebie, fascinujúca kultúra a relaxovaný spôsob života, ponúkame Vám zaujímavé domy či vily na prenájom.

Chvíle s Vašimi najdrahšími v tomto prostredí sa stanú nezabudnuteľnými.

Výborným plánom na investovanie je kúpiť apartmán alebo radový či voľne stojaci dom na developerskom projekte, určitý čas túto nehnuteľnosť prenajímať a potom ju predať. Nákup sa dá financovať hypotekárnym úverom. Španielske banky sú zvyknuté poskytovať úvery cudzincom. Vybavenie hypotéky trvá približne dva týždne a financuje sa maximálne 80% z hodnoty odhadnutej bankou.

Nadobudnutie nehnuteľnosti na pobrežiach Costa Blanca a Costa Cálida je rentabilná a solídna investícia do budúcnosti.

Kvalitou nadštandardný servis a vysoká úroveň znalostí je to, čím Vás chceme presvedčiť, že ani mimo domova sa nemusíte cítiť "samy". Chceme byť oporou, na ktorú sa vždy môžete spoľahnúť.Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk

Realitný softvér backOFFICE®BÝVANIE - BIELY KOSTOL

BÝVANIE - BIELY KOSTOL
  • VÝSTAVBA BYTOV A DOMOV.
  • ŠTÝLOVÉ DOSTUPNÉ BÝVANIE
  • REZERVUJTE UŽ TERAZ
  • KOMFORT NA JEDNOM MIESTE
  • LEN 3 MINÚTY OD TRNAVY!

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S DÔRAZOM NA DIZAJN A ÚŽITKOVOSŤ A ZÁROVEŇ REÁLNE DOSTUPNÝ "DOMOV" PRE VŠETKY KATEGÓRIE KLIENTOV viac »

+421 905 733 000
asistentka@maxxreality.sk