O nás

Kancelária "maxxreality" je dlhoročne zohratý tím ľudí pôsobiaci vo svete realít, zodpovední a proklientsky orientovaní.


Sme členom ZRKS.


Etický kódex ZRKS je základným pilierom našej práce a istota pre našich klientov. Sme presvedčení o tom, že rešpektovanie pravidiel spomenutých v tomto dokumente, bude znamenať spokojnosť na všetkých stranách obchodu.


Historicky sme súčasťou doposiaľ menších aj veľkých developerských projektov v rámci Trnavy a okolia, a to ako obchodný partner na úrovni spolupráce, a taktiež aj na pozíciách výhradného predaja. Do súčastnosti máme za sebou nielen lokálne či regionálne pôsobenie na "domácej pôde", ale aj medzinárodné pôsobenie, najmä v Španielsku, na pobrežiach Costa Blanca a Costa Cálida. Spektrum poskytovaných služieb nekončí len pri rezidenčných realitách.  Kompletnú šruktúru našej činnosti uzatvára poskytovanie servisu    v oblasti prenájmu a predaja komerčných a priemyselných realít.


Veľmi dobre si uvedomujeme že pôsobnosť realitnej kancelárie je atribútom súčasnej modernej, rýchlej doby  a vyžaduje si  všeobecný rozhľad, časovú flexibilitu, odborné znalosti  a skúsenosti, ktoré vám ponúkame rokmi overenou praxou.


V súčasnosti naša realitná kancelária ponúka komplexné služby v nasledovných oblastiach:


• konzultácie a realitné poradenstvo s právnymi službami, ktoré poskytujeme naším klientom prostredníctvom renomovanej právnej kancelárie Vojčík & Partners, s.r.o.


•sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností v SR a v zahraničí


• vypracovanie všetkých typov zmlúv súvisiacich s prevodom a prenájmom nehnuteľností


• pomoc a asistencia pri zabezpečení dokumentov potrebných k prevodu nehnuteľností - znalecký posudok, geometrický plán a iné potrebné dokumenty


• asistencia pri poskytnutí hypotekárneho úveru prostredníctvom našich overených zmluvných finančných partnerov


• odborné preverenie skutočných vlastníckych a iných právnych pomerov pre konkrétnu nehnuteľnosť


• manažment a správa nehnuteľností